Друк газет

Поліграфічний комплекс оснащено висококласним обладнанням, а також усіма належними допоміжними системами для якісного кольорового друку газет. Професійна команда друкарів виконує роботи будь-якого рівня складності. 

Наше гасло – ідеальне поєднання термінів, ціни і якості. Ми забезпечуємо унікальні можливості друку газет, навчальної літератури, а також книжок на газетній ротаційній машині “Vifag” (Швейцарія), швидкість якої – 35 000 відбитків за годину. За умови друку формату А3 машина має можливість автоматичного брошурування на скобу, укладання та пакування.

Наше друкарське обладнання дає змогу здійснювати якісний офсетний друк формату А2, А3, В3, В4 на газетному папері щільністю 40 – 45 г/кв. м тиражем від 1000 примірників. А завдяки післядрукарському обладнанню ми маємо можливість надавати повний цикл поліграфічних послуг.

Зручне місцезнаходження поліграфічного комплексу дає нам змогу забезпечувати доставку друкованої продукції в межах області за наш рахунок, а також у будь-яку точку країни на бажання клієнта.

Активні послуги